Yamaha THR10IIW Modelleringskombination
4,9/5
Produktkode: 813539
Som ny
4,9/5
Produktkode: 813539
Som ny
På lager 1 stk.
Modelleringskombination Yamaha THR10IIW Modelleringskombination (Som ny)
  • Bluetooth: Audio/MIDI
  • Guitar Wireless: Requires Line 6 G10T transmitter (sold separately)
  • Chromatic Tuner
  • Connections: INPUT (6,3 mm jack), AUX (3,5 mm stereo jack), PHONES (3,5 mm stereo jack), DC IN, USB Audio Class 2.0 compliant
  • Speakers: 3,1" (8 cm) Full Range x 2
  • Rated Output: 20 W (10 W + 10 W), Battery: 15 W (7.5 W + 7.5 W)
  • AC Adaptor: YNT345-1530
  • Battery: Rechargeable (approx. 5 hours)
  • Accessories: AC Adapter (15V 3A), Cubase AI Download, manual
  • Dimensions: 368 x 183 x 140 mm
  • Weight: 3,2 kg
  • Colour: Beige
Egnethed
Kompatibel med
Android, Mac, PC, iOS
Funktioner
Antal kanaler
1
Højttalere
3,1" (2 x)
Antal effekter
8
Ekstern FX-løkke
Nej
Antal indgangsporte
2
MIDI-grænseflade
Nej
Bluetooth
Ja
Egenskaber
Effekt (Watt)
20
Strøm
20 W
Farve
Beige
Indgange og udgange
MP3 / Line In
Ja
AUX IN
Mikrofon indgang
Fodkontakt indgangsport
Hovedtelefon udgang
Tilslutning til ekstern højttaler
USB
Effekter
Indbyggede effekter
Flanger, Rumklang, Tremolo, Kor, Echo
rumklang
Kompressor
Pakke
Pakkens indhold
Brugervejledning, Adapter, Cubase AI
Strømforsyning
Batteridrift
Strømforsyning
15V, Adapter