Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
4,35/5
Produktkode: 813501
Som ny
4,35/5
Produktkode: 813501
Som ny
På lager 1 stk.
Stroboskop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop (Som ny)
Strobe with adjustable flashrate (1-10 flashes/second). Suitable for smaller rooms. Power supply: 230 V / 50 Hz with 25 W power consumption. Dimensions: 135 x 97 x 55 mm. Weight: 0,5 kg.
Strømforsyning
Strømforsyning
240 V