Eminence BETA-12A-2 PA-højttaler
5/5
Produktkode: 813727
Som ny
Tilbud
5/5
Produktkode: 813727
- 7 %
Som ny
På lager 1 stk.
Dette produkt kan ikke leveres til dit land lige nu.
PA-højttaler Eminence BETA-12A-2 PA-højttaler (Som ny)
- 7 %
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no...
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no further than the Eminence Beta-12A American Standard Series replacement speaker.
Egnethed
Magnet type
Ferrite
Egenskaber
Impedance
8 Ohm
Effekt (Watt)
250
Strøm
250 W
Frekvensområde
43 Hz - 3,8 kHz
Farve
Sort
Akustik
Følsomhed (dB)
98
Følsomhed
98 dB
Dimensioner og vægt
Diameter
12"