Yamaha THR30IIW-BL Modelleringskombination
4,95/5
Produktkode: 1043405 (THR30IIWBL)
4,95/5
På lager > 5 stk.
Modelleringskombination Yamaha THR30IIW-BL Modelleringskombination
The Yamaha THR30II Wireless amplifier provides realistic tube amp tones and feel, Bluetooth® support, an onboard wireless receiver, and a rechargeable battery. Available in black, white, and cream. 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers. Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control. Hi-Fi audio playback...
  • 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers
  • Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control
  • Hi-Fi audio playback with Extended Stereo Technology
  • Internal Line 6® Relay® wireless receiver works with optional Line 6 Relay G10T/II transmitter
  • Built-in rechargeable battery enables use anywhere
  • Class-compliant USB connectivity for recording and playback
  • Includes Cubase® AI for PC/Mac® and Cubasis® LE for iPad®
Egnethed
Kompatibel med
Android, Mac, PC, iOS
Funktioner
Antal kanaler
1
Antal effekter
8
Ekstern FX-løkke
Nej
Antal indgangsporte
2
MIDI-grænseflade
Nej
Bluetooth
Ja
Egenskaber
Effekt (Watt)
30
Strøm
30 W
Farve
Sort
Indgange og udgange
MP3 / Line In
Ja
AUX IN
Mikrofon indgang
Fodkontakt indgangsport
Hovedtelefon udgang
Tilslutning til ekstern højttaler
USB
Effekter
Indbyggede effekter
Rumklang, Flanger, Tremolo, Kor, Echo
rumklang
Kompressor
Pakke
Pakkens indhold
Brugervejledning, Adapter, Cubase AI
Strømforsyning
Batteridrift
Strømforsyning
Adapter, 15V