Yamaha THR30IIA W Modelleringskombination
4,95/5
Produktkode: 997656
Som ny
Tilbud
4,95/5
Produktkode: 997656
- 7 %
Som ny
På lager 1 stk.
Modelleringskombination Yamaha THR30IIA W Modelleringskombination (Som ny)
- 7 %
Egnethed
Kompatibel med
Android, Mac, PC, iOS
Funktioner
Højttalere
3,5" (2 x)
Antal forudindstillinger
4
Antal effekter
3
Ekstern FX-løkke
Nej
Antal indgangsporte
3
MIDI-grænseflade
Nej
Bluetooth
Ja
Egenskaber
Effekt (Watt)
30
Strøm
30 W
Farve
Brun
Indgange og udgange
MP3 / Line In
Ja
AUX IN
Mikrofon indgang
Fodkontakt indgangsport
Hovedtelefon udgang
Tilslutning til ekstern højttaler
USB
Effekter
Indbyggede effekter
Kor, Rumklang, Forsinke
rumklang
Kompressor
Pakke
Pakkens indhold
Cubase AI
Strømforsyning
Batteridrift
Spilletid (timer)
5
Strømforsyning
15V, Adapter