Vox AC10C1 TTBC Rør Guitar Combo
4,9/5
Produktkode: 1176677 (AC10C1-TTBC)
4,9/5
Kun på bestilling
Tilgængelig kun i butikken - du skal forvente en længere leveringstid
Rør Guitar Combo Vox AC10C1 TTBC Rør Guitar Combo
Egnethed
Højttaler type
Celestion VX10
Funktioner
Antal kanaler
1
Højttalere
10" (1 x)
Antal indgangsporte
1
Ekstern FX-løkke
Nej
Antal effekter
MIDI-grænseflade
Nej
Kontrolelementer
Gevinst, Bas, Diskant, Rumklang, Volumen
Egenskaber
Strøm
10 W
Elektronik
12AX7 (2 x)
Type elektronik i effektforstærkeren
EL84 (2 x)
Effekt (Watt)
10
Farve
Blå
Indgange og udgange
Fodkontakt indgangsport
Hovedtelefon udgang
USB
Tilslutning til ekstern højttaler
Ja
DI udgang
Effekter
rumklang
Ja
Indbyggede effekter
Rumklang
Pakke
Pakkens indhold
Strømkabel, Brugervejledning
Strømforsyning
Strømforsyning
230V