Celestion BN12-300S 4 Ohm Guitar/bashøjttalere 4 Ohm
5/5
Produktkode: 998783
Som ny
Tilbud
5/5
Produktkode: 998783
- 9 %
Som ny
På lager 1 stk.
Guitar/bashøjttalere Celestion BN12-300S 4 Ohm Guitar/bashøjttalere 4 Ohm (Som ny)
- 9 %
Egnethed
Magnet type
Neodymium
Egenskaber
Effekt (Watt)
300
Impedance
4 Ohm
Strøm
300 W
Frekvensområde
50 Hz - 4 kHz
Farve
Sort
Akustik
Følsomhed (dB)
99
Følsomhed
99 dB
Dimensioner og vægt
Diameter (tommer)
12
Diameter
12"