Ibanez IBZ10BV2 Small Bass Combo
4,5/5
Produktkode: 814023
Beskadiget
4,5/5
Produktkode: 814023
Beskadiget
Kosmetisk beskadigelse
På lager 1 stk.
Small Bass Combo Ibanez IBZ10BV2 Small Bass Combo (Beskadiget)
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux...
Kosmetisk beskadigelse
Billeder af skaden
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux input and headphones output. Dimensions: 255 x 275 x 174 mm. Weight: 3.6 kg.
Funktioner
Højttalere
1x 6,5 "
Ekstern FX-løkke
Nej
Begrænser
Nej
Kontrolelementer
Midten, Bas, Diskant, Volumen
Egenskaber
Strøm
10 W
Effekt (Watt)
10
Indgange og udgange
MP3 / Line In
Ja
Hovedtelefon udgang
Ja
USB
Tilslutning til ekstern højttaler
Ja, Nej
DI udgang
Strømforsyning
Batteridrift
Strømforsyning
240 V