Gemini AS-12TOGO Batteridrevet PA-system
Produktkode: 813354
Som ny
Tilbud
Produktkode: 813354
- 10 %
Som ny
På lager 1 stk.
Batteridrevet PA-system Gemini AS-12TOGO Batteridrevet PA-system (Som ny)
- 10 %
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its backpack size, integrated retractable handle, and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression...
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its backpack size, integrated retractable handle, and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression driver to create big, bold sound, regardless of its application. You would be hard pressed to find all these features in one pack - Bluetooth, USB and SD playback. Best of all, you can customize sound with the professional audio mixer integrated right on the back panel.
Egnethed
Funktioner
Mikrofon
Ja
WiFi
Nej
Bluetooth
Ja
Radio
Ingen
EQ
DSP
Nej
Montering af stang
Egenskaber
Strøm
1500 W
Farve
Sort
Bashøjttaler
12"
Mellem højttaler
Ingen
Tweeter
2"
Effekt (Watt)
1500
Frekvensområde
50 Hz - 18 kHz
Original farve af producent
Black
Skærm
Materiale
Hylster
Polypropylen
Indgange og udgange
AUX IN
USB
Udgange
RCA (2 x)
SD slot
Hukommelses kortslot
MP3 / Line In
Mikrofon indgang
Pakke
Pakkens indhold
Strømkabel, Brugervejledning, Microphone Cable, Mikrofon
Pakkemængde (stk.)
1
Strømforsyning
Batteridrift
Strømforsyning
220 - 240V, Batteri