dB Technologies ARENA SW15 Passiv subwoofer
Produktkode: 202482 (ARENASW15)
Sælges ikke længere
Sælges ikke længere
Passiv subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Passiv subwoofer
Vælg en alternativ (2)
M20 stangmontering, 8ohm, 130dB SPL max, valgfri blå hjul, 500W (1000W program), 40-150Hz, intern delefilter, Neutrik Speakon stik. mål: 470 x 600 x 600 mm. Vægt: 34 kg.
Dette er en automatisk oversættelse via software
Egnethed
Type
Subwoofer
Funktioner
Højttalere
1x 15 "
Egenskaber
Bashøjttaler
15"
Tweeter
Ingen
Strøm
500 W
Effekt (Watt)
500
Akustik
Effekt RMS
500 W