Fonestar BOX35LED Karaoke-system
4,75/5
Produktkode: 241247 (BOX35LED)
4,75/5
Produktkode: 241247 (BOX35LED)
Karaoke-system Fonestar BOX35LED Karaoke-system
Small portable PA system for mobile apps. Has a battery 7,4V / 4400 mAh, 6,5" bass speaker. Features USB/MP3 player with Bluetooth. Comes with 1x wireless mic (2x LR6-AA batteries) and remote control. LED light effect around the speaker. Shoulders hanging. Karaoke/Eco function. Power RMS: 35 W, Speaker diameter: 165 mm, Dimensions: 250 x 355 x...
Small portable PA system for mobile apps. Has a battery 7,4V / 4400 mAh, 6,5" bass speaker. Features USB/MP3 player with Bluetooth. Comes with 1x wireless mic (2x LR6-AA batteries) and remote control. LED light effect around the speaker. Shoulders hanging. Karaoke/Eco function. Power RMS: 35 W, Speaker diameter: 165 mm, Dimensions: 250 x 355 x 155 mm, Weight: 2.6 kg.
Egnethed
Kompatibel med
Android, iOS
Funktioner
Bluetooth
Ja
Højttalere
1x 6,5 "
Egenskaber
Skærm
Ja
Farve
Sort
Bashøjttaler
6,5"
Indgange og udgange
USB
SD slot
AUX IN
MP3 / Line In
Mikrofon indgang
1
Akustik
Effekt RMS
35 W
Strømforsyning
Batteridrift
Strømforsyning
Adapter
Tilbehør
Fjernbetjening
UK/EU Strømforsyning er inkluderet
Land
Lavet i
Kina
Baseret på antallet af anmeldelser: 5
Kundeanmeldelser af produktet
Alle anmeldelser kommer fra verificerede kunder, der tidligere har købt et produkt hos os.
A
Andrea J.
cz Flag
Tjekkiske Republik 01.07.2025
Spokojenost. Děti jsou nadšené.
Automatisk oversættelse
Denne anmeldelse kan ikke oversættes.
T
Tugomir A.
si Flag
Slovenien 17.09.2023
M
Monika D.
sk Flag
Slovakiet 19.01.2022
H
Heureka.sk
sk Flag
Slovakiet 12.10.2020
Odporúča produkt
Plusy: Super zvuk, funkcie
Mínusy: Ziadne
Automatisk oversættelse
K
Kunde
cz Flag
Tjekkiske Republik 16.01.2018
Pěkná hračka pro děti. Skutečný sinusový výkon (RMS) to má 4-5W, je u toho zdroj 9V 1.2A.