Evans BD26RGCW EQ3 Coated White 26" White Resonant trommeskind
4,9/5
Produktkode: 100648 (BD26RGCW)
4,9/5
Produktkode: 100648 (BD26RGCW)
På lager hos leverandøren
Bestil i dag, vi leverer inden for 3 uger
Resonant trommeskind Evans BD26RGCW EQ3 Coated White 26" White Resonant trommeskind
24" EQ3 Coated White Bass Evans™ EQ3™ resonansserie har en offset 5" mikrofonport i et enkelt lag af 7,5 mil film. Serien er et meget populært valg for både spillere og ingeniører. Den coatede overflade giver mere lavt register og angreb.
Dette er en automatisk oversættelse via software
Egnethed
Egnet til
Bass Drum
Type
Resonant
Egenskaber
Antal lag
1
Serie
EQ
Original farve af producent
White
Materiale
Dimensioner og vægt
Diameter
26"