Eminence BETA-12CX PA-højttaler
5/5
Produktkode: 1086731 (BETA-12CX)
5/5
På vej > 5 stk.
Tilgængelig inden for 3 uger
PA-højttaler Eminence BETA-12CX PA-højttaler
Egnethed
Magnet type
Ferrite
Egenskaber
Impedance
8 Ohm
Effekt (Watt)
250
Strøm
250 W
Frekvensområde
57 Hz - 4,6 kHz
Farve
Sort
Akustik
Følsomhed (dB)
97,3
Dimensioner og vægt
Diameter
12"